Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 76,389.69 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Garanti ve İade

GARANTİ VE İADE ŞARTLARI

 

1. GARANTİ GENEL ŞARTLARI

 

1.1 Her ürün kutusu içerisinde veya ürünün üzerinde etiket ile yapışık halde kullanım kılavuzu ve garanti şartları belgeleribulunmaktadır. Kullanım kılavuzu ve garanti şartları gösterir belgelerin ürün kutusu içerisinde çıkmaması halinde e-mail yolu ile talepte bulunulması gerekmektedir.

 

1.2 Garanti süresinin başlangıcı ürün ile birlikte gelen faturatarihiniz olacaktır. Her ürünün garanti süresi ürünün tipine göre değişmektedir.

 

1.3 Garanti şartlarından faydalanmak için ürünün garanti süresinin başlangıcını gösteren faturanızı ve/veya okunaklı bir kopyasını saklamanızı ve ayrıca tüm garanti şartları ve kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken hususları dikkatlice incelemenizi önemle rica ederiz.

 

 

2. ÜRÜN TESLİMİNDEKİ KIRIKLAR VE HASARLAR PROSEDÜRÜ

 

Kargo teslimi sırasında teslim tutanağını imzalamadan önce mutlaka ürünü kontrol ediniz. Kusurlu ve/veya eksik çıkarsa kargoyu hiçbir teslim tutanağını imzalamadan kargo görevlisine iade ediniz.

 

Kargo teslim tutanağını imzalamanız ürünü eksiksiz ve sağlam teslim aldığınız anlamına geleceğinden zor durumda kalmamak için kargo teslim tutanağına imza atmadan önce ürün ambalajını açarak kırık,eksik,çizik vb…kontrollerinizi yapınız.

 

 

3. CAYMA (İADE) HAKKI

 

Tüketicinin 'Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı' kapsamında fatura kesim tarihinden7iş günü içerisindeyasal iade hakkı bulunmaktadır. Bu hak aşağıda belirtilen koşullara tabidir.

 

3.1 Satın aldığınız ürünü beğenmediğiniz takdirde , ürünü monte etmemekve kullanmamış olmak kaydı ile, ürünün kargo ile sağlam teslim alındığı tarih itibariyle,7gün içerisinde banyoutlet.com'a e-mail yolu ile başvuru yapmanız gereklidir. Bu süre içerisinde e-mail ile başvuru yapılmayaniade talepleri kabul edilmeyecektir.

 

3.2 Göndermiş olduğunuz e-mail ile faturadaki ad/soyad, fatura tarihi, iade edeceğiniz ürünün kodu, adedi, ve fatura numarasını yazmanız gerekmektedir. İlgili iade talepleri en fazla 15 gün içerisinde değerlendirilip sizlere geri dönülecektir.

 

3.3 Cayma Hakkını kullanmak isteyen siz değerli müşterimiz, ürünlerinkargo bedelini karşılamak ve/veya ürünleri İstanbul'da bulunan depomuza elden teslim etmek ile yükümlüdür.

 

3.4 Cayma Hakkını kullanmak istediğiniz ürünlerin eksik parçalarının olmaması, ürün ambalajlarının bozuk ve veyayırtılmamış olması gereklidir. İade nakliyesi ve/veyakargo ile gönderilen iadelersırasında üründe doğacak hatalardan tüketici sorumludur. Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmediğinde ürün iadesi kabul görmeyecektir.

 

E-mail ile iade talebinde bulunulması sadece bir başvuru kabulü olup ürünün nihai olarak iade talebinin onaylanması anlamına gelmeyecektir. Ürün iadesinin kabulü ürün ya da ürünlerin eksiksiz, hasarsız tam olarak satın alındığı şekliyle banyoutlet’e ulaşması ve banyoutlet tarafından kabulü ile olacaktır.

 

Nihai olarak, iade alınan ürünün alınan bedelien geç 15 gün içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir.

 

Eğer ürünün faturası ticari bir firma adına ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir 'İADE FATURASI' ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade işleminin aksamadan ve hatasız olarak yürütülmesi için banyoutlet ile koordineli biçimde işlemleri yapmanız gerekmektedir.

 

 

4. DEĞİŞTİRME ŞARTLARI

 

Banyoutlet.com’dan yaptığınız herhangi bir alışverişte, ürünün niteliği ne olursa olsun garanti kapsamındaki değişim gerektiren işlemler dışında değişim yapılmamaktadır. Değişim işlemleri için yukarıda belirtilen cayma hakkından faydalanabilirsiniz.

 

 

5. GARANTİ SÜRESİ İÇİNDE ARIZA BİLDİRİMLERİ

 

Ürünün garanti süresi içerisinde arıza bildirimi olduğunda banyoutlet sitesine faturadaki ad/soyad, fatura tarihi, iade edeceğiniz ürünün kodu, adedi, ve fatura numarasını yazarak şikayetinizi bildirmeniz halinde üretici firma ile temas kurulup sizlere ulaşması sağlanacaktır.

 

Ayrıca, kullanıcılar ilgili ürün için ilgili marka servislerine kendileri direkt olarak faturadaki ad/soyad, fatura tarihi, ürünün koduve fatura numarasını beyan ederek başvurabilirler.

 

Banyoutlet ticari bir kuruluş olduğundan farklı firmalardan aldığıher bir ürünün garanti süresi, kullanım şartları ve montaj kuralları farklılık taşımaktadır. Banyoutlet'in verdiği garanti ilgili üreticinin verdiği garanti şartlarını kapsamaktadır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

İyi Bir Banyoya nasıl sahip olurum?

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.


Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.